In english

Stängt idag

Utställning, gilla läget, barnen testar fläktsystemen i miniatyr

Kontakta oss

Kontakta oss

Telefon: 0920 - 550 800
E-postadress: info@teknikenshus.se

Restaurang

Telefon: 0920 - 550 814

Undervisningsmaterial

Telefon: 0920 - 550 847

Skolbokning

Telefon: 0920 - 550 804
Telefontid: tisdag-torsdag
kl. 14.00-16.00

Adress

Besöksadress:

Teknikens Hus väg 2
977 54 LULEÅ

Postadress:

Teknikens Hus
Teknikgränd 1
977 54 LULEÅ

Paket:

Teknikens Hus
Teknikgränd 3
977 54 LULEÅ

Vi jobbar här

Vet du redan vem du behöver ta kontakt med? Perfekt! Här har vi samlat alla våra kontaktpersoner på ett och samma ställe.

David Dahlberg

Utställningschef

david.dahlberg@teknikenshus.se +46 (0)920 - 550 806

Marika Kalén

Stabschef, HR, ekonomi och marknad

marika.kalen@teknikenshus.se +46 (0)920 - 550 829 46 (0)70-315 42 62

Josefin Wäppling Bernárdzon

Verksamhetsutvecklare

josefin.w.bernardzon@teknikenshus.se +46 (0)920 - 550 850 46 (0)70 - 563 79 37

David Broström

Chef för pedagogik och lärande

david.brostrom@teknikenshus.se +46 (0)920 - 550 883 46 (0)72 - 539 09 42

Linda Ökvist

Pedagog - skolprogram, utbildning och projekt

linda.okvist@teknikenshus.se +46 (0)920 - 550 803 +46 (0)72 539 09 16

Elin Johansson

Pedagog - skolprogram, utbildning och projekt

elin.johansson@teknikenshus.se +46 (0)920 - 550 818 46 (0)76 - 666 04 89

Ewa Andersson

Pedagog - skolprogram, utbildning och projekt

ewa.andersson@teknikenshus.se +46 (0)920 - 550 808 46 (0)72 - 644 15 03

Anna Carlsson

Utställningsvärd, utbildningsmaterial

anna.carlsson@teknikenshus.se +46 (0)920 - 550 847

Marianne Nilsson

Pedagog - utbildning och projekt

marianne.nilsson@teknikenshus.se +46 (0)920 - 550 807

Linnea Eriksson

Marknads- och kommunikationsansvarig

linnea.eriksson@teknikenshus.se +46 (0)920 - 550 811 46 (0)73 - 051 76 85

Mia Gulliksson

Publik koordinator

mia.gulliksson@teknikenshus.se +46 (0)920 - 550 821

Gunnar Björkbom Länström

Kock

gunnar.bjorkbom@teknikenshus.se +46 (0)920 - 550 814

Sara Bäckström

Restaurangbiträde

+46 (0)920 - 550 514

Helena Hellström

Kock och restaurangbiträde

helena.hellstrom@teknikenshus.se +46 (0)920 - 550 814

Sobhiya Ghassan Asleibi

Restaurangbiträde

+46 (0)920 - 550 814

Lämna synpunkter

Har du synpunkter på vår verksamhet, webbplats eller annat som du vill lyfta? Fyll i formuläret. Det är valfritt att lämna kontaktuppgifter.